Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Wybierz odpowiednią dla siebie szkołę językową

Brak obrazka

Dodano:

Szkoła językowa

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą jaką przygotowała firma studium.com.pl. Przede wszystkim oferta ta jest skierowana do osób które poszukują szkoła językowa Łodź na najwyższym poziomie. Szkoła językowa świadczy szereg usług w zakresie nauki języków obcych. Posiada wiele kursów przygotowujących do zdania egzaminów państwowych jak też egzaminów maturalnych. 

Uczyć można się w małych grupach jak też na zajęciach indywidualnych. Wszystkie zajęcia dostosowane są do predyspozycji kursanta oraz do tempa jego nauki. Lektorzy prowadzący zajęcia w szkoła językowa to wykwalifikowana kadra pod kątem merytorycznym jak i praktycznym. 

Posiadają szeroką wiedzę oraz bardzo bogate doświadczenie w zakresie nauki w szkołach językowych. Poza tym dysponują przeszkoleniem pedagogicznym. Serdecznie zapraszamy do poznania oferty jaka została udostępniona na stronie internetowej. Można znaleźć w niej ofertę szkoły językowej a także obowiązujące aktualnie promocje. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Istota odpowiednich mebli szkolnych w nauce

Meble szkolne tworzą fizyczną stronę każdego środowiska uczenia się. Klasy, laboratoria, biura, stołówki, plac zabaw, a nawet inne miejsca w sąsiedztwie szkoły powinny mieć odpowiednie ławki i meble socjalne. Szkoły przecież są stworzone do promowania jakości kształcenia, ale bez...

więcej

Językowe kursy maturalne dobrą inwestycją w przyszłość

Trwająca walka na uczelniach o miejsca na wymarzonych kierunkach zmusza obecnie uczniów do aktywnego brania udziału w zajęciach oraz poszerzania swojego zakresu wiedzy z dnia na dzień, by w końcu wypaść bardzo dobrze na egzaminie maturalnym, który zadecyduje finalnie o miejscu danego ucznia...

więcej

wszystkie artykuły