Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Zdecyduj się na kurs angielskiego - Szuster

Brak obrazka

Dodano:

Kursy angielskiego

Jeżeli w wakacje nigdzie nie wyjeżdżasz, lub urlop planujesz dopiero w drugiej połowie możesz już dziś zapisać się na intensywny kurs języka obcego, prowadzonego w naszym studium „Szuster”. To tu możesz uczęszczać na intensywne kurs angielskiego Łódź. Intensywny kurs języka angielskiego rozpoczął się już pod koniec czerwca i będzie trwał pięć tygodni. 

To jest pierwszy termin. W drugim terminie, który rozpoczyna się pierwszego sierpnia, zajęcia będą trwały sześć tygodni i będą trwały do połowy września. Jest jeszcze trzeci termin intensywnego kursu języka angielskiego . Trwa tylko trzy tygodnie i obejmuje 27 godzin wykładów. Tak więc zajęcia będą się odbywały całe wakacje. Chętni na rozpoczęcie nauki, mogą się zapisywać przez cały ten czas. 

Taki kurs to idealny sposób na pogłębienie swojej wiedzy zarówno przed wakacyjnym wyjazdem, lub tez rozpoczęcie nauki od podstaw. Na szkolenie przyjmowane są osoby w każdym wieku, o różnym stopniu zaawansowania wiedzy.

Istota odpowiednich mebli szkolnych w nauce

Meble szkolne tworzą fizyczną stronę każdego środowiska uczenia się. Klasy, laboratoria, biura, stołówki, plac zabaw, a nawet inne miejsca w sąsiedztwie szkoły powinny mieć odpowiednie ławki i meble socjalne. Szkoły przecież są stworzone do promowania jakości kształcenia, ale bez...

więcej

Językowe kursy maturalne dobrą inwestycją w przyszłość

Trwająca walka na uczelniach o miejsca na wymarzonych kierunkach zmusza obecnie uczniów do aktywnego brania udziału w zajęciach oraz poszerzania swojego zakresu wiedzy z dnia na dzień, by w końcu wypaść bardzo dobrze na egzaminie maturalnym, który zadecyduje finalnie o miejscu danego ucznia...

więcej

wszystkie artykuły