Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Język rosyjski w szkole Szuster

Brak obrazka

Dodano:

Język rosyjski

Język rosyjski po pewnym okresie, kiedy należał do obowiązkowych języków obcych w szkołach na terenie wschodu kraju, a gdzie indziej był ignorowany, stracił znaczenie i przestał być tak popularny. Minęło jednak trochę czasu, a moda na rosyjski Łódź powoli wraca. Dla osób, które pragną nauczyć się go od podstaw, albo być może przypomnieć go sobie, specjalną ofertę przyszykowało Studium Języków Obcych Szuster. 

W miejscu tym można zapisać się na kurs językowy od podstaw lub dla zaawansowanych w pewnym stopniu. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, trwają po dwie godziny lekcyjne. Łącznie w ciągu roku szkolnego jest to 138 godzin lekcyjnych, co jest wystarczającym czasem, aby uzupełnić swoją językową wiedzę. 

Cały kurs trwa według planu siedem semestrów, podczas których słuchacze poznają słownictwo, którego używa się w codziennych sytuacjach, a także szczegóły gramatyki oraz oswajają się ze sprawiającą wrażenie trudnej, jednak tak naprawdę łatwą do zapamiętania cyrylicą. To wszystko dostępne jest w Studium Języków Obcych Szuster w Łodzi.

Językowe kursy maturalne dobrą inwestycją w przyszłość

Trwająca walka na uczelniach o miejsca na wymarzonych kierunkach zmusza obecnie uczniów do aktywnego brania udziału w zajęciach oraz poszerzania swojego zakresu wiedzy z dnia na dzień, by w końcu wypaść bardzo dobrze na egzaminie maturalnym, który zadecyduje finalnie o miejscu danego ucznia...

więcej

Istota odpowiednich mebli szkolnych w nauce

Meble szkolne tworzą fizyczną stronę każdego środowiska uczenia się. Klasy, laboratoria, biura, stołówki, plac zabaw, a nawet inne miejsca w sąsiedztwie szkoły powinny mieć odpowiednie ławki i meble socjalne. Szkoły przecież są stworzone do promowania jakości kształcenia, ale bez...

więcej

wszystkie artykuły