Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Nauka niemieckiego w szkole językowej

Strona Studium

Studium

Dodano: 01.12.2013
Łódzkie Studium Języków Obcych Szuster to miejsce z wieloletnim doświadczeniem w kształceniu różnych grup wiekowych. Wyróżnia je wysoki poziom nauczania, doskonała kadra lektorów oraz native speakerów z talentem pedagogicznym i niezbędną wiedzą. Studium Szuster charakteryzuje się wysoką skutecznością oraz dobrze dostosowanymi do potrzeb słuchaczy programami nauczania. Widoczne jest to w późniejszych wynikach testów i certyfikatów, jakim poddawani są słuchacze. To miejsce, w którym języki obce stają się bliższe.

Język niemiecki

Oprócz najbardziej popularnego języka angielskiego, także i język niemiecki Łódź jest najczęściej wybieranym kursem nauczania w łódzkim Studium Języków Obcych „Szuster”. Oba te języki są najchętniej wybieranymi kierunkami nauczania w tym utytułowanym studium, które ma prawie czterdziestoletnią tradycję i doświadczenie. 

Kursy języka niemieckiego są prowadzone w różnym trybie nauczania. Jeżeli masz czas w trakcie trwania wakacji, to możesz skorzystać z intensywnego kursu, który trwa sześć, pięć lub też trzy tygodnie. Oprócz języka niemieckiego, w tym przyśpieszonym trybie nauczania możesz przyswoić tajniki również języka angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego i hiszpańskiego. 

Jest to jednak przede wszystkim kurs przeznaczony dla tych, którzy mieli już z tym językiem kiedyś do czynienia, i pragną tylko „odświeżyć” swoją wiedze, przed wakacyjnymi podróżami. Dla osób zainteresowanych dłuższym trybem nauczania, studium prowadzi zapisy na nowy rok szkolny 2013/2014. Przyjmowane są osoby w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania.

Językowe kursy maturalne dobrą inwestycją w przyszłość

Trwająca walka na uczelniach o miejsca na wymarzonych kierunkach zmusza obecnie uczniów do aktywnego brania udziału w zajęciach oraz poszerzania swojego zakresu wiedzy z dnia na dzień, by w końcu wypaść bardzo dobrze na egzaminie maturalnym, który zadecyduje finalnie o miejscu danego ucznia...

więcej

Istota odpowiednich mebli szkolnych w nauce

Meble szkolne tworzą fizyczną stronę każdego środowiska uczenia się. Klasy, laboratoria, biura, stołówki, plac zabaw, a nawet inne miejsca w sąsiedztwie szkoły powinny mieć odpowiednie ławki i meble socjalne. Szkoły przecież są stworzone do promowania jakości kształcenia, ale bez...

więcej