Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Nauka języka angielskiego na każdym poziomie

Brak obrazka

Dodano:

Język angielski

W Studium Języków Obcych Szuster w Łodzi można udoskonalić swoją znajomość jednego z siedmiu języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, rosyjskiego, włoskiego i chińskiego. W Ośrodku prowadzone są także zajęcia z języka polskiego dla cudzoziemców. 

Jednak tym, co cieszy się największą popularnością, są niezmiennie lekcje języka angielskiego. To język, który jest uniwersalny i niemal na całym świecie można się w nim porozumieć. W Studium Szuster dostępne są trzy rodzaje kursów standardowych – pierwszy z nich w wymiarze trzech godzin lekcyjnych tygodniowo, drugi – czterech godzin, a trzeci – sześciu godzin lekcyjnych w ciągu tygodnia. 

Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów oraz native speakerów, których doświadczenie pozwala na najlepsze przekazanie językowych umiejętności. Dlatego jeśli angielski w Łodzi – tylko w Studium Języków Obcych Szuster. 

WWW: https://www.studium.com.pl/jezyki/jezyk-angielski

Istota odpowiednich mebli szkolnych w nauce

Meble szkolne tworzą fizyczną stronę każdego środowiska uczenia się. Klasy, laboratoria, biura, stołówki, plac zabaw, a nawet inne miejsca w sąsiedztwie szkoły powinny mieć odpowiednie ławki i meble socjalne. Szkoły przecież są stworzone do promowania jakości kształcenia, ale bez...

więcej

Językowe kursy maturalne dobrą inwestycją w przyszłość

Trwająca walka na uczelniach o miejsca na wymarzonych kierunkach zmusza obecnie uczniów do aktywnego brania udziału w zajęciach oraz poszerzania swojego zakresu wiedzy z dnia na dzień, by w końcu wypaść bardzo dobrze na egzaminie maturalnym, który zadecyduje finalnie o miejscu danego ucznia...

więcej

wszystkie artykuły