Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Język hiszpański w Studium Języków Obcych Szuster

Brak obrazka

Dodano:

Język hiszpański

Jedną ze specjalności Studium Języków Obcych Szuster jest język hiszpański. Odpowiadając na wzrost zainteresowania na rynku tym językiem, Studium proponuje atrakcyjne kursy dostosowane do potrzeb różnych grup wiekowych oraz w zależności od wyjściowego stopnia opanowania języka. 

Proponowane są dwa układy zajęć: pierwsze odbywają się przez sześć godzin tygodniowo, spotkania dwa razy w tygodniu po trzy godziny lekcyjne, co łącznie daje 210 godzin lekcyjnych w trakcie roku szkolnego. W drugim układzie zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne, co przekłada się na 138 godzin lekcyjnych w roku.

Szczegóły kursu hiszpańskiego - www.studium.com.pl/jezyki/jezyk-hiszpanski

Istnieje także możliwość indywidualnego dopasowania godzin i czasu kursów – oferta Studium jest dopasowana do potrzeb każdego, kto pragnie nauczyć się perfekcyjnie języka hiszpańskiego – niezależnie, czy znajomość języka jest uzupełnieniem wiedzy czy szkolnej, czy kurs ma przygotowywać do matury lub do uzyskania odpowiednich certyfikatów, czy też potrzebny jest w pracy. Odpowiednio opracowany program zapewnia doskonałe opanowanie języka hiszpańskiego.

Istota odpowiednich mebli szkolnych w nauce

Meble szkolne tworzą fizyczną stronę każdego środowiska uczenia się. Klasy, laboratoria, biura, stołówki, plac zabaw, a nawet inne miejsca w sąsiedztwie szkoły powinny mieć odpowiednie ławki i meble socjalne. Szkoły przecież są stworzone do promowania jakości kształcenia, ale bez...

więcej

Językowe kursy maturalne dobrą inwestycją w przyszłość

Trwająca walka na uczelniach o miejsca na wymarzonych kierunkach zmusza obecnie uczniów do aktywnego brania udziału w zajęciach oraz poszerzania swojego zakresu wiedzy z dnia na dzień, by w końcu wypaść bardzo dobrze na egzaminie maturalnym, który zadecyduje finalnie o miejscu danego ucznia...

więcej

wszystkie artykuły