Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Kurs języka angielskiego dla dzieci w szkole Szuster

Strona Studium

Studium

Dodano: 01.12.2013
Łódzkie Studium Języków Obcych Szuster to miejsce z wieloletnim doświadczeniem w kształceniu różnych grup wiekowych. Wyróżnia je wysoki poziom nauczania, doskonała kadra lektorów oraz native speakerów z talentem pedagogicznym i niezbędną wiedzą. Studium Szuster charakteryzuje się wysoką skutecznością oraz dobrze dostosowanymi do potrzeb słuchaczy programami nauczania. Widoczne jest to w późniejszych wynikach testów i certyfikatów, jakim poddawani są słuchacze. To miejsce, w którym języki obce stają się bliższe.

Angielski dla dzieci

O znajomość języków obcych warto zadbać już od najwcześniejszych lat życia dziecka. Rodzice którzy dbają o rozwój językowy swoich dzieci i chcą ułatwić im start w życiu, mogą zapisać je na specjalny kurs angielski dla dzieci Łódź w Studium Języków Obcych Szuster. 

To szkoła z wieloletnią tradycją nauczania języka angielskiego, niejednokrotnie zdarza się że korzystali z niej sami rodzice, którzy obecnie przyprowadzają na zajęcia swoje dzieci, ponieważ wiedzą, że właśnie tam otrzymają one najlepszą edukację językową. Specjalnie dobrane i opracowane programy, przyjemna i bezstresowa atmosfera na zajęciach zdecydowanie zachęcają dzieci do korzystania z nauki angielskiego. 

Rzadko kiedy zdarza się, by dziecko odbierało takie zajęcia jako przymus, bardziej towarzyszy im atmosfera zabawy. Nauka poprzez zabawę jest jedną z najlepszych metod dotarcia z wiedzą do najmłodszych. I dlatego właśnie warto wybrać miejsce które w taki sposób realizuje swoje zajęcia – zapraszamy do Studium Języków Obcych Szuster.

Językowe kursy maturalne dobrą inwestycją w przyszłość

Trwająca walka na uczelniach o miejsca na wymarzonych kierunkach zmusza obecnie uczniów do aktywnego brania udziału w zajęciach oraz poszerzania swojego zakresu wiedzy z dnia na dzień, by w końcu wypaść bardzo dobrze na egzaminie maturalnym, który zadecyduje finalnie o miejscu danego ucznia...

więcej

Istota odpowiednich mebli szkolnych w nauce

Meble szkolne tworzą fizyczną stronę każdego środowiska uczenia się. Klasy, laboratoria, biura, stołówki, plac zabaw, a nawet inne miejsca w sąsiedztwie szkoły powinny mieć odpowiednie ławki i meble socjalne. Szkoły przecież są stworzone do promowania jakości kształcenia, ale bez...

więcej