Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Pewność siebie powodem do satysfakcji - Imigomo

Brak obrazka

Imigomo

Dodano: 04.11.2015

Może to zaskakujące, ale jedyną osobą, która właściwie potrafi zaprogramować swoje życie, jesteś ty sam. Nikt inny nie zrobi tego lepiej, nikt inny tego w ogóle nie zrobi. Skorzystaj już teraz z warsztatów oferowanych przez aplikację imigomo.com. Ona pozwoli Ci osiągnąć w życiu wszystko, czego pragniesz. Nauczy Cię konsekwentie realizować osobisty plan działania. Aplikacja generuje raporty obrazujące Twoje postępy na drodze do reaizacji celów. Zacznij od tego, by się chciało chcieć. Podnieś jakość swojego życia.

Pewność siebie

Wyznaczenie celu, plan działania i skuteczna realizacja – tak prezentuje się aplikacja Imigomo. Jest to nowoczesne narzędzie, które sprawi, że wyżej opisany proces będzie wymagał od Ciebie mniej wysiłku i że doprowadzisz go do końca w znacznie krótszym czasie. Efekt: Twoja pewność siebie na pewno wzrośnie.

Aplikacja posiada różne funkcje takie jak mentoring (konsultujesz się z trenerami), wizualizacje, statystyki czy grywalizacja (zdobywasz punkty za osiągnięcia). Wszystkie służą temu abyś był lepszy w wyznaczaniu celów i ich osiąganiu. Dodatkową pomocą jest możliwość dzielenia się osiągnięcia z innymi użytkownikami. Imigomo pozwoli Ci rozwijać się na różnych polach. Produkt jest oparty o twarde fakty naukowe i świetny design, który niezwykle ułatwia obsługę. Kwestia pewności siebie została dokładniej opisana na http://www.imigomo.com/blog/71-jakbyc-pewnym-siebie-6-sprawdzonych-sposobow-na-nabranie-smialosci

Jeśli do tej pory należałeś do grona osób, które miały problem z motywacją i z realizowaniem tego, co sobie zaplanowały, to Imigomo rozwiąże ten kłopot. Stań się pewny siebie i przekonać, że można to osiągnąć znacznie szybciej niż zakładałeś.