Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Doskonal swoją komunikację z innymi!

Brak obrazka

Imigomo

Dodano: 04.11.2015

Może to zaskakujące, ale jedyną osobą, która właściwie potrafi zaprogramować swoje życie, jesteś ty sam. Nikt inny nie zrobi tego lepiej, nikt inny tego w ogóle nie zrobi. Skorzystaj już teraz z warsztatów oferowanych przez aplikację imigomo.com. Ona pozwoli Ci osiągnąć w życiu wszystko, czego pragniesz. Nauczy Cię konsekwentie realizować osobisty plan działania. Aplikacja generuje raporty obrazujące Twoje postępy na drodze do reaizacji celów. Zacznij od tego, by się chciało chcieć. Podnieś jakość swojego życia.

Komunikacja interpersonalna

Na naszej stronie internetowej udostępniamy naszym użytkownikom aplikację, której zadaniem jest zapewnienie możliwości realizowania różnych celów stawianych sobie przez naszych użytkowników w ramach ścieżek rozwoju osobistego. Przygotowanie naszej aplikacji przez doświadczonych programistów pozwala nam zapewnić narzędzie, które jest wygodne w użytkowaniu a jednocześnie nowoczesne.

Aplikacja może być użytkowana za pośrednictwem szerokiego zakresu urządzeń, w tym mobilnych, co pozwala naszym użytkownikom na swobodne użytkowanie aplikacji w dowolnym miejscu, dzięki czemu bardzo wygodne jest zarówno analizowanie uzyskiwanych efektów, jak też monitorowanie poszczególnych działań. Aplikacja pozwala na rozwijanie się w bardzo różnych dziedzinach, jak relacje międzyludzkie.

Jednocześnie za pośrednictwem naszej aplikacji zapewniamy naszym użytkownikom również możliwość uzyskania wsparcia ze strony doświadczonych trenerów rozwoju osobistego, co pozwala na motywowanie, jak też na realizowanie profesjonalnego mentoringu oraz coachingu dla naszych użytkowników.