Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Imigomo dostarcza aplikację dzięki której wyznacza się cele

Brak obrazka

Imigomo

Dodano: 04.11.2015

Może to zaskakujące, ale jedyną osobą, która właściwie potrafi zaprogramować swoje życie, jesteś ty sam. Nikt inny nie zrobi tego lepiej, nikt inny tego w ogóle nie zrobi. Skorzystaj już teraz z warsztatów oferowanych przez aplikację imigomo.com. Ona pozwoli Ci osiągnąć w życiu wszystko, czego pragniesz. Nauczy Cię konsekwentie realizować osobisty plan działania. Aplikacja generuje raporty obrazujące Twoje postępy na drodze do reaizacji celów. Zacznij od tego, by się chciało chcieć. Podnieś jakość swojego życia.

Wyznaczanie celów

Imigomo jest aplikacją która pomoże Ci w rozwoju osobistym. To nowatorskie narzędzie pozwala na sprawne wyznaczanie celów, działanie oraz monitoring. Aplikację zaprojektowali psycholodzy wraz z informatykami tworząc urządzenie, które jest swoistym elektronicznym coachem. Współpraca z Imigomo zaczyna się od diagnozy wcześniej wspomnianego wyznaczenia celów. Kolejny krok to plan działania i monitorowanie. To ostatnie odbywa się przy pomocy statystyk i wizualizacji. Cały czas masz również dostęp do mentoringu (trenerzy personalni, indywidualne szkolenia).

Imigomo optymalizuje proces uczenia się i realizacji celów poprzez grywalizację. Zdobywasz punkty i dzielisz się sukcesami z innymi w sieci społecznościowej, co tylko dodatkowo Cię motywuje. Zapewniając zarządzanie, motywację i organizację Imigomo pomoże Ci określić priorytety i zadbać o swoje najważniejsze potrzeby. Rozwijaj się szybciej niż myślałeś i zrealizuj swój potencjał. Dzięki temu narzędziu jest to naprawdę możliwe. Zachęcamy do spróbowania.