Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Jak wybrać mentora?

Brak obrazka

Imigomo

Dodano: 04.11.2015

Może to zaskakujące, ale jedyną osobą, która właściwie potrafi zaprogramować swoje życie, jesteś ty sam. Nikt inny nie zrobi tego lepiej, nikt inny tego w ogóle nie zrobi. Skorzystaj już teraz z warsztatów oferowanych przez aplikację imigomo.com. Ona pozwoli Ci osiągnąć w życiu wszystko, czego pragniesz. Nauczy Cię konsekwentie realizować osobisty plan działania. Aplikacja generuje raporty obrazujące Twoje postępy na drodze do reaizacji celów. Zacznij od tego, by się chciało chcieć. Podnieś jakość swojego życia.

Coaching i mentoring

Kwestia rozwoju osobistego jest bardzo ważna. Nie da się ukryć, że dla wielu ma ona znaczenie zasadnicze. Jak jednak sprawić aby nasz rozwój był stały i efektywny? Rozwiązanie jest jedno: aplikacja Imigomo. Z jej pomocą coaching i mentoring staną się przyjemnością prowadzącą prosto do wymarzonego celu. Skorzystaj z profesjonalnej diagnozy oraz pomocy w postaci treningu i porad on-line.

Wykorzystaj siłę dedykowanych szkoleń dzięki którym uda Ci się określić to co jest dla Ciebie ważne. Nie rezygnuj z możliwości jakie daje Ci doświadczenie coacha i trenera, który zmotywuje, doradzi i pokaże jak robić pewne rzeczy sprawniej. Imigomo to najlepsze patenty i rozwiązania, które sprawiają, że coaching i mentoring stają się zabawą.

Grywalizacja, monitoring i społeczność – to trzy elementy, które określają ten produkt. Jeśli zależy Ci aby już dziś stać się wydajnym człowiekiem sukcesu to Imigomo Ci w tym pomoże. Wystarczy się zarejestrować i poznać swoje możliwości! Serdecznie zapraszamy na naszą stronę!