Proszę czekać...
zamknij

Firmy w kategoriach

Automotywacja dostarczana w Imigomo

Brak obrazka

Imigomo

Dodano: 04.11.2015

Może to zaskakujące, ale jedyną osobą, która właściwie potrafi zaprogramować swoje życie, jesteś ty sam. Nikt inny nie zrobi tego lepiej, nikt inny tego w ogóle nie zrobi. Skorzystaj już teraz z warsztatów oferowanych przez aplikację imigomo.com. Ona pozwoli Ci osiągnąć w życiu wszystko, czego pragniesz. Nauczy Cię konsekwentie realizować osobisty plan działania. Aplikacja generuje raporty obrazujące Twoje postępy na drodze do reaizacji celów. Zacznij od tego, by się chciało chcieć. Podnieś jakość swojego życia.

Automotywacja

Nasza aplikacja została stworzona z myślą o wszystkich ludziach, którzy odkładają zadania na potem oraz rezygnują w połowie drogi do zrealizowania celów. Nie musi tak być, teraz każdy może nauczyć się zarządzać sobą samym, swoim czasem oraz rozpalić automotywację. Może w tym pomóc aplikacja Imigomo.

Nasi eksperci chętnie dzielą się wiedzą z użytkownikami, pomagają im przygotować plan działania, tak by był on efektywny i ekscytujący. Chcielibyśmy, żeby nasi użytkownicy uwierzyli, że naprawdę nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, a jedynym co ich ogranicza są oni sami. Każdy może wyznaczyć sobie cel do zrealizowania oraz określić drogę swojego rozwoju, by każdego dnia stawać się lepszym, bardziej pewnym siebie i bardziej zmotywowanym.

Jeśli Twoim problemem jest niechęć do aktywności fizycznej, to wspólnie, małymi krokami, możemy Cię do niej przekonać. Jeśli chciałbyś nauczyć się języka obcego, ale zawsze rezygnujesz po paru dniach, to z pewnością, z naszą pomocą zrealizujesz swój cel do końca.